Meble

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

9 000,00 

Komoda Czesław to stylistyka lat 50-tych w nowoczesnej odsłonie. Wykonana z płyty stolarskiej pokrytej fornirem jesionowym, czemu zasługuje graficzny efekt wzoru drewna. Nóżki wykonane z litego buku, pomalowane na biało, aby dodać wizualnej lekkości całości mebla. W całości wykonana ręcznie przez naszych wybitnych stolarzy.

Szerokość: 200cm
Wysokość: 70.5cm
Głębokość: 45cm

12 800,00 

Stół Helenka to stylistyka lat 50-tych w nowoczesnej odsłonie. W całości wykonany z litego dębu, pokryta postarzającym oksydantem oraz wysokiej jakości lakierem. Unikalny wzór na blacie, powstały po sklejeniu litych desek, wznosi ten stół na wyżyny doznań estetycznych! Stół Helenka to ręczna robota naszych wybitnych stolarzy.

Średnica: 120cm
Wysokość: 76cm

9 900,00 

Komoda Mirek to młodszy brat Mirosława, zachowana w stylistyce lat 50-tych w nowoczesnej odsłonie. Wykonana w całości z litego drewna – jesion oraz orzech amerykański, od nóżek po plecy, zabezpieczona wysokiej jakości lakierem. Całość mebla powstała dzięki ręcznej pracy naszych wybitnych stolarzy. Posiada dwie szuflady, jedną półkę zamykaną frontem oraz przegródki na książki lub płyty winylowe.

Szerokość: 160cm
Wysokość: 55cm
Głębokość: 40cm

11 200,00 

Komoda Mirosław to stylistyka lat 50-tych w nowoczesnej odsłonie. Wykonana w całości z litego orzecha amerykańskiego oraz jesionu, od nóżek po plecy, zabezpieczona wysokiej jakości lakierem. Całość mebla powstała dzięki ręcznej pracy naszych wybitnych stolarzy.

Szerokość: 100cm
Wysokość: 97cm
Głębokość: 50cm

2 600,00 

Stolik kawowy Radzio to skromny i ponadczasowy elegant. Wykonany z litego drewna jesionowego oraz bukowego, pokryty lakierem. Nóżki wykonane z litego buku, pomalowane na biało, aby dodać wizualnej lekkości całości mebla. W całości wykonana ręcznie przez naszych wybitnych stolarzy. Wysokość mebla nie jest przypadkowa – wybrana z myślą o amatorach jedzenia podczas seansów telewizyjnych!

Szerokość: 100cm
Wysokość: 58cm
Głębokość: 51cm

X